Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire divatos a fűrészporos...

Mennyire divatos a fűrészporos tapéta?

Figyelt kérdés
Mennyezetre oldalfalra ? régen nagyon menő volt. kinek van még ilyen a falon.
2016. márc. 29. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én tavaly rakattam fel (csal oldalfalra), szerintem jól néz ki, színre van festve és kész. Nem kell glettelni, csiszolni stb stb
2016. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Az üvegszálas inkább.
2016. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
nem az. anyuéknak volt,de vhogy olyan panelszerű lett tőle a lakásuk. most festve van tapéta nélkül a fal. sokkal jobb.
2016. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy divatos e azt nem tudom. Nálunk az van, de csak azért, mert mikor megvettük a lakást már fent volt és nem volt arra keret, hogy leszedjük, falat javítsunk utána és úgy fessünk egyszerre.

Én jobban szeretem a sima festett fal látványát, apránként biztos leszedjük idővel a tapétát. Mondjuk évente félévente egy szoba, mert egybe nagy kiadás lenne :(

2016. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szobámban is az van, már 8. éve, kezdek ráunni, üvegszálas tetszik arra cserélném le. Amúgy meglehet szépen csinálni, ha egyszer jól fel lett rakva, csak fantázia kell hozzá.
2016. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah és mennyezetre nem raknám, ott valahogy nagyon nem jól néz ki, az legyen sima festett felület. Pláne ha a holker is ívelt akkor nem is lehet olyan szépen megcsinálni.
2016. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xswerdy ***** válasza:
amikor bejött, eleinte nem akartam a lakásba. A munkahelyemen az volt, nekem az olyan iroda-szerű volt. Később nagyon rákaptam, 3 lakást is azzal csináltam. Ott nem szedem le, de ha most újonnan csinálok lakást, oda már nem teszek. Simán egy pasztel színre festetek.
2016. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!