Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hisec biztossági bejárati...

Bolani kérdése:

Hisec biztossági bejárati ajtóval kapcsolatban tudnátok pozitív véleményeket írni?

Figyelt kérdés
Légyszi csak az írjon, akinek személyes tapasztalata van, használja. Mennyire tartós? Mennyire érzitek biztonságosnak? Tégla lakás lépcsőházába kellene. Köszönöm előre is!

2016. ápr. 22. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, haveromnak van. Azt mondta már megbánta, hogy nem szánt rá kicsit többet. Állítólag típushiba a letörő kilincs (WTF???).

Egyébként nem igazán fog el az "ez bazzeg össze van rakva" érzés ha kipróbálod.

Nálunk a lépcsőház tele van hisec ajtóval, úgyhogy én beújítottam egy Nivót, így biztos nem nálam fognak próbálkozni.

Most nézem, hogy az oldaluk már nem olyan bizalomkeltő, mint régen, mert nincsenek megadva az árak. De az ajtóval igencsak elégedett vagyok. 3 éve 140 ropi volt beépítéssel, 3db Mauer zárral (záranként 5 kulcs)

A Hisec valódi ára akkoriban is 90-100 körül volt beépítéssel, szóval szerintem nem nagyon változtak az árak.

2016. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sincsen. De egy nagy pozitívuma, hogy ennyi pénzér nem kapsz semmilyen ajtót, pláne beépítéssel. Szilárdságilag több egy fa ajtónál és jól hőszigetelt.5 perces áthatolás gátlása nem sok, és nagy hátránya a lemezből hajtogatott minden része, ami 60cm-es pajszerral összenyomható, és így kifeszíthető. Semilyen alkatrésze nem európai szabvány, így nem könnyen cserélhető. Cilinder betétje nem sokat érő és szintén nem európai szabvány, de egy-két jó típusú betéttel kilehet cserélni szükség szerint. Kulcsai nem másolható, mert nem európai profil és nem kapható.A betétei: zárnyitóssal foglalkozók írják, hogy 3-6 perc alatt nyithatóak, vagy úgy bedöglik, hogy alig lehet kinyitni.

Mindenesetre van cég, aki átalakítva magasabb kategóriába is emeli. De az ár meggondolandó, mert egy 3 záras nívó ajtó 20perc áthatolású.

Sok embernek van a közvetlen környezetemben, de eddig még egyiknek sem döglött be. ja, és 1 év a gari, amig egy nívóra 5 vagy 10(?)

2016. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, eddig meggyőző:)

Ennyi pénzért tényleg nem várok csúcsminőséget, de úgy tűnik pár évig el lehet lenni ezzel az ajtóval. Egyéb tapasztalatokat szívesen veszek.

2016. ápr. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!