Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az ágyrács mennyire megbízható?

Az ágyrács mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Adott egy ágy, aminek a fekvőfelülete rugós. Kiment a rugó, ezért azt levenném. Úgy gondoltam,hogy a helyére ágyrácsot raknék, majd arra matracot.

A kérdésem az lenne,hogy mennyire megbízható az ágyrács?

Mennyi terhelést bír? Én pl. 90 kg vagyok, és nem feltétlenül csak fekszem rajta, és nem feltétlenül egyedül...

Attól tartok,hogy megveszem és majd kitörik belőle 1-2 léc.


2016. máj. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Adott egy kérdés. A megbizhato ágyrács megbizhato, a megbizhatatlan az bizony megbizhatatlan.
2016. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is nyitott.
2016. máj. 2. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó minőséget vegyél,olyan helyen ahol van hozzáértő eladó,és tud tanácsot adni.

Mi a "svéd" áruházban vettünk ágyat,amit rohadtul utáltam mert amikor a barátnőmmel nem alvásra használtuk akkor állandóan kipotyogtak az ágyrácsból a lécek.

2016. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek a megbízhatók

[link]

Ezek már kevésbé

[link]

2016. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fix ágyrács (keretre csavarozott keresztbordák) bombabiztos. 1 léc elbírja a 90 kilómat, de a matrac osztja a terhet, szóval nyugodtan ugrálhatok is rajta.

Ilyenünk van

[link]

2016. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!