Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezek a munkálatok kb mennyibe...

Ezek a munkálatok kb mennyibe kerülnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Köműves munka az eggyik.Egy 2,5m hosszan falbontas kb 2,5m magasságban,boltívsre.Nem főfal.

A másik,hogy megcserélnénk a konyhát a fürdővel.Mennyibe kerülne a gázt átvezetni a szomszéd helységbe.(nem közvetlenül a fal másik oldalára)2falon és egy szobán kéne átvinni.Ez hogy müködik?Mennyibe kerül?



#árak #gáz.bontás
2016. máj. 9. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Ehhez szerintem valami engedely es terv is kell, ami nem keves penz. De biztos irnak valami okosat. Sok sikert a felujitashoz!
2016. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kim Bo Mao ***** válasza:
Ha nem lakás hanem ház akkor szerintem nem kell engedély hozzá. A legjobb ha hívtok egy szakembert-víz-gázszerelőt-aki készít egy árajánlatot. A kiszállási díj sokszor levonódik a felújítási költségekből, és olyan is van, hogy ingyenes. Nem lehet pontosan így megmondani, mert számít hány méteren kell keresztülvinni a csöveket+bontás stb. Nálunk most lettek kicserélve a vízcsövek bontás és új csövek beépítése volt vagy 350 ezer, és ebben nincsenek benne a szerelvények (mosdókagyló stb.). Szerintem a gázcsövet olcsóbb átvitetni jóval, mivel annak a falon kívül kell futnia, míg a fürdő esetében a lefolyónál a padlót, a felfutó vezetékeknél a falat kell megbontani.
2016. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!