Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg, mennyibe...

Hol találhatom meg, mennyibe kerülnek kertépítési munkálatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy rotálás/m2, gerebjézés/m2(+gaz összehúzás), föld hozzáadása/m3, hengerelés/m2, fűmagvetés/m2 ? Googlen semmi jót összegyűjtve nem találtam, esetleg valaki ért hozzá? Köszönöm szépen a választ.

2015. aug. 5. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehol, ez mindig megegyezés kérdése, cégenként változik, hogy mennyit kérnek, és természetesen egy menő kertészet ami Budán villákat csinál vastagabb ceruzát használ az árazásnál, mint egy egyéni vállalkozó, aki soroksári sorházakkal foglalkozik.
2015. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kissati72 válasza:

Én találtam: föld hozzáadása 4000 ft/m3 füvesítésre 500 ft/m2. Itt voltak még pár árral: [link]

Remélem segített valamennyit

2018. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!