Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elektromos tologatós fűnyírót...

Elektromos tologatós fűnyírót vennék, de melyiket éri meg?

Figyelt kérdés
Kb 300 négyzetméteres udvart vágnék vele 30-35000-et szánnék rá max, ennyiért már kapok egy normális gépet, ekkora területhez? Hány wattosat vegyek? Mire érdemes még odafigyelni?

2016. máj. 12. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vennék elektromosat. (Persze soha nem is volt ilyen zsebkendőnyi füves területem.) Kicsit jobban megnő a fű, már le sem tudod vele vágni. De ha mindenképp azt akarsz, akkor szerintem ne valami noname készüléket vegyél, és 1500W alatt ne nagyon keresgélj.
2016. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 300nm-nyi gyepfelületet nem kellene feltétlenül lezsebkendőnyizni :-)

Ha bazi nagy kertem lenne, én akkor sem tartanék ennél nagyobb gyepfelületet. A többi biztosan zöldség-gyümölcs lenne.

Másrészt miből is gondolod, 1. válaszoló hogy nagyobb füvet már nem lehet lenyírni elektromos géppel?

Félreértés ne essék, én is benzines párti vagyok, mert utálok a vezetékkel bajlódni, az agyam le tud szakadni amikor a vezeték miatt kell sokkal többet gyalogolni, kacskaringózni, igazgatni stb.

De dolgoztam már olyan elektromos géppel, ami előtt letettem a kalapot! Iszonyat erős volt, gyönyörűen vágta a füvet, szépen gyűjtötte stb.

30-35 ezres kategóriában pedig már lehet válogatni... Én spec. a Wolf garten, Gardena, Makita, esetleg MTD gépek között néznék szét, már előfordul 37-40 cm szélességű is, az már jó...

2016. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!