Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi van akkor a ha telefonomat...

Mi van akkor a ha telefonomat semmi nem tolti? Es akut is csertem benne, de a toltoim mindig ezt irja ki: "Elofordulhat, hogy ez a kabel vagy kiegeszito nem rendelkezik tanusitvannyal, es nem fog megbizhatoan mukodni ezzel az Iphone-nal"

Figyelt kérdés
Eleinte mindig jo a tolto, majd nehany het es elromlik csak ugy. Ha toltom akkor lerakom mindig az asztalra (toknelkul) es hagyom toltodni. Sot figyelek arra is hogy a kabel meg ne torjon. De valamiert egy ido utan nem tolti. Es oszinten szolva ez a tolto volt a 10. toltom. Es azelott a tesome volt a telefon neki is volt vagy 10db toltoje. Koszi elore a segitseget!!!!(ha ez segit akkor iphone 5-om van)

#telefon #Nem toltodik.
2016. máj. 13. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol veszed a töltőt? Elvileg az IPhonenoknak tenyleg nem mindegy hogy mivel toltik. Tobb ismerosom is panaszkodott erre, akiknek Iphonejuk van.
2016. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szar a telefonod. Az nem lehet hogy minden töltő rossz.
2016. máj. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Fogpálcikával óvatosan takarítsd ki a töltő nyílást. 100% hogy tele van porral és zsebből a ruhák anyagával.

Kis asztali lámpánál forgasd úgy a telefont, hogy belevilágítson a lightning csatlakozóba.

Ha már nagyon bele van ragadva, ilyen vékony varrótűvel lazítsd fel a koszt és utána jöhet a fogpiszkáló.

De mondom, ÓVATOSAN! Ne mint a vadállat ess neki.

2016. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

pontosan ugyan ez van az egyik osztálytársammal. Vidd el szervizbe.


UI: az iphone sz*r!!

2016. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Azt elfelejtettem leírni, hogy hasonló problémám volt a Samsung s5 telommal.

Kicseréltettem alul az USB csatlakozó panelját, mert full beszart.

2016. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!