Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Áthelyezhetem a füdrőszobát...

Áthelyezhetem a füdrőszobát egy másik helyiségbe egy családi házba?

Figyelt kérdés
Vettunk egy hazat. Mivel a furdoszoba eleg kicsi es kozvetlen mellette van egy fel szoba oda akarjuk athelyezni a furdot. Csaladi hazrol van szo. Megoldhato? Gondolom sokba fog fajni.

2016. máj. 15. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megoldható, hogy mennyibe fog kerülni az sokmindentől függ. Mi összenyitottuk a fürdőt egy másik helyiséggel, kicsit alakítottunk a wc-n is. A kőműves és vizes összesen 1,2 misit kért burkolással együtt.
2016. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Burkolast meg ilyeneket mi meg tudjuk csinalni, csak a csoveket kell athuzni
2016. máj. 15. 10:34
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
1-2 millió között reális.
2016. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívj egy vízvezetékszerelőt. Szennyvízelvezetést lehet esetleg macerás de biztos megoldja. Víz-villany nem probléma. A többit meg csinálhatod magad.
2016. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megoldható.Mindent meglehet oldani.Nekünk 400 ezer forintba volt egy új fürdőszoba 6 nm-es.Új kád, villanybojler, mosdó, csempe, wc,álmennyezet, csövek.Kamrából lett kialakítva.Teljesen új vezetékek vannak a vízórától húzva.
2016. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En is kb 400ba gondolkozom. Egy het nm kis fel szobarol van szo. De remelem kevesebb is lesz mert a szerelonk aposom haverja es mi is besegitunk a munkalatokba a szerelonek. Majd az eredmenyt megirom nektek.
2016. máj. 15. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Én öt évvel ezelőtt nyitottam össze két helyiséget, most 12 négyzetméter a fürdő..az aljzatbetont, a víz-csatornaszerelést kompletten én csináltam, két új, nagyméretű ablakot is beépítettem, a burkolást végezte egyedül profi pasi..

nos így került picivel több, mint egy millába..(1,05)..ez az anyag, mindről van számla...a munka az enyém, az grátisz..két konténer sittet vittek el...amíg azt kihordtam, az is szép teljesítmény volt...az ilyenekre készülj fel.


ja, a legfontosabb...gyönyörű!kényelmes, praktikus...bármennyit megér...a vendégek a bidét nem értik, de ez az ő bajuk.

2016. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lakás belsejét ugy alakitod ahogy neked megfelelő legyen .
2016. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Bőven egymillió felett a reális. 400 ezerből az anyagok talán kijönnek... Nagyon függ attól, mennyit kell vizet szerelni (pontosabban hogy az mennyi bontással jár). Nagyon valószínű, hogy vízórától át kell majd vezetékezni a házat és a szennyvizet is újra kell húzni. Főleg, ha az elmúlt 20 évben, vagy még régebben nem nyúltak hozzá.
2016. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
1 millió feletti volt a szüleimnek is, a fürdőszoba átstrukturálása 5 éve. Új csövek kellenek, tervrajz, emberek, akik áthúzzák a csöveket, pedig nem a yellow pagesből kinézett idegen mesteremberek csinálták. oké, hogy a burkolatot ti is le tudjátok rakni, de egyrészt nem lesz olyan, másrészt meg a ti időtök is pénz. Szerintem is 1 milliót szánj rá, és akkor még nem vertek át...
2016. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!