Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az alsó szomszédom kicserélte...

Az alsó szomszédom kicserélte a fürdőszobában a vízcsöveket. Nálam most nincs meleg víz a konyhában, vékonyan folyik a hideg víz, ha a meleget, ha a hideget nyitom. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Amikor cserélte a csövet, felkopogott h elzarta a vizet, nem is szolt elotte. Azt mondta nyissam meg az egyik csapot (barmelyiket) hogy légtelenítődjön.

Megnyitottam a fürdőben. Utána fekete víz folyt a fürdőben egy ideig, majd barna. A konyhaban barna és nincs meleg víz azóta, de meleg vizes óra pörög. És nem lehet jobban kinyitni a csapot.

Lementem a szomszèdhoz, azt mondta fogalma sincs mitől (meg se akarta nézni).

Felhívtam a kozos kepviselot, azt mondta oldjuk meg.


Most mi a fenét tudnék csinalni?

Koszi ha valaszoltok.


2016. máj. 26. 13:59
 1/4 kovpet ***** válasza:
82%

"Felhívtam a kozos kepviselot, azt mondta oldjuk meg."


Erre te?

Ne már, hagytad magad lerázni.

Hívd fel még egyszer és mondd, hogy nem lehet vele közösen megoldani, mert szarik rá. Viszont nem azért fizeted a díját, hogy te oldd meg az ilyen helyzeteket, így nincs rá szükség. Esetleg lehet írásban is, de erre most nincs idő.

A szomszédnak meg mondd, hogy birtokvédelmet fogsz kérni a jegyzőtől és kártérítést a bíróságon, ha nem működik együtt.

2016. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Először a csapok szűrőit tisztítsd ki, szerintem nagyon eltömődtek a sok felkeveredett kosztól. Ha így se jobb a helyzet, ne hagyd magas lerázni, a közös képviselővel menjetek a szomszédhoz, és nézzétek meg, mit barkácsolt. Ha nem hajlandó rendbe hozni, jegyzőhöz fordulj. Azt is el tudom képzelni, hogy átkötötték a vízórát, vagy a te ágvezetékedre kötöttek, ha pörög az óra és nem jön a víz. Szóval ne hagyd magad!
2016. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha a közös képviselő nem hajlandó lépni, menj be a házkezelőségre bejelenteni és kérd, hogy küldjenek javítót.
2016. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feljelented.
2016. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!