Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy régi tégla családi ház...

Egy régi tégla családi ház (60m2) nyílászáróinak cseréje nagyságrendileg mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Munkadíj nagyságrendileg (ezzel nagyon megvagyok lőve olyan szórást kaptam, hogy nem tudom mi a reális)


AZ ablakok árával még csak csak találkozom de a megfelelő normális munkadíj az kérdéses.


Tehát régi ablakok ki mondjuk 4db 120x200 (bekerülő méret változhat mivel lehet bontani) és 3db 30x50 kicsi ablak szintén kibontani és berakni szükség esetén falazni vakolni...stb.


Valószínűleg áthidalót be kell tenni mivel szerintem nincs (1970) ajtó felett se volt csak tégla. + bevakolni és szépen helyre állítani festeni nem kell csak berakni (kőműves munka).


Anyag nélkül csak munkadíjra már mondtak mindent 600e-2M így számlával és nélküle ezért is kérdezném.

+ anyag ami 500e-800e(fa ablak nem műanyag)


Köszönöm!



2016. jún. 10. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 470 ezer volt 3 ablak egy bejárati ajtó. Mindennel együtt.szép munkát végeztek. Hol lenne a ház, mert adok elérhetőséhet ha kell
2016. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 ablakból 3-ra kértem árajánlatot...amit bontani kell az 100x kicsit több mint 2m ebből van 2db és egy sacc 2x2 méteres A verzió: 1 szárnyú ablakok 2db 100x150 és 1db 150x150 cakk pakk 385000ft, ebből 120000ft munkadíj és 60000ft anyag. Kiszámoltattuk azt is,hogy ha ugyan akkora ablakok mennének vissza (így csak kb 30 centit kellene falazni ami a beépített redőnytok helye) akkor 460000ft.

Nekünk olyan beton áthidaló van,hogy öröm nézni (szoba felújításnál meg is lepődtem,hogy van mert nem számítottam rá) de mivel nem az alsó hanem a fölső rész lenne falazva így úgy nézne ki,hogy ablak-áthidaló-tégla-és a jelenleg ott lévő áthidaló.

2016. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!