Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Új, műanyag nyílászárót ki...

Új, műanyag nyílászárót ki lehet cserélni másikra?

Figyelt kérdés
Tegnap szerelték be, de kiderült, hogy 20cm-rel alacsonyabb kellene. Van rá lehetőség, hogy még eladható, felhasznáható?

2016. jún. 15. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ár alatt!
2016. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, hogy derül ki utólag, hogy húsz centivel kisebb ablak kellett volna, de mindegy. Aprópénzért talán elviszi valaki, de kicsi az esély, hogy pontosan ugyanakkora méretű ablakot keres valaki.
2016. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobban jártok, ha a parapetet lemélyítitek 20 cm-rel. Persze, ha a homlokzat esztétikailag elbírja...

A gyártó jó pénzért átszabja, ezt is érdemes vizsgálni. Ha pedig előtte kinn volt, felmérte, akkor meg az ő hibája, ha nagyobbat csinált és ingyen kell javítania.


Szóval a lehetőségek a körülményektől függően végtelenek :-)

2016. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cserélhető hogyne. Én már több ablakot is adtam el a neten, úgyhogy az is működik.
2016. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hogy szerelték be ha 20 centivel kisebb? Ottmaradt egy luk az ablak felett?
2016. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!