Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Honnan szerezzek parkettást?

Honnan szerezzek parkettást?

Figyelt kérdés
Festés volt a nagyszobában, és fel van még túrva minden, mert a parkettázást is meg akartuk csinálni egy füst alatt, csakhogy a parkettás, aki megígérte hogy jön nem veszi fel a telefont. Azóta próbálkoztunk pár embernél, de válaszra sem méltatnak. Hogy működik ez? Ők nem a parkettázásból élnek?

2016. júl. 25. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg a Jozsit. Itt lakik a szomszédban. Most éppen ráér.
2016. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Józsi megint be van baszva napok óta.
2016. júl. 25. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendes parketta vagy laminált?


Ha laminált és ráérsz, meg van egy segítséged, akkor nem kell parkettás. Bässzä meg magát. Mindig sírnak ezek, hogy milyen rossz nekik, aztán kis munkához ki se jön, de sokszor nagyobbnál is csak ígéri majd eltűnik. Én a gázszerelővel jártam így egyszer. Kazánt kellett volna felrakni, és 5(!) nem jött ki, csak ígérték. Időben elkezdtem intézni, de semmi. Hónapokig tartott, mire egyáltalán eljött egy megnézni, nem hogy hozzákezdjen. December végén még hősugárzókkal fűtöttük a házat. Csak az idegesített, hogy magam nem tudtam megoldani...


Egy asztalos is megcsinálta. Konyhabútorral volt megbízva, de nem jött, elérhetetlen volt, csak vártuk és vártuk.. Végül meguntuk a konyhabútor nélküli létet úgyhogy elmentem az ikeába, mindent megvettem, hazavittem kocsival, összeraktam és kész... Egy burkoló is csak ígérte, hogy jön, de persze sose szólt, hogy mégse, csak vártuk, mint valami barmok.


Azóta, ha bármit meg tudok csinálni, akkor nem hívok hozzá szakembert. Több rossz tapasztalatom van, mint jó.

2016. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi is így jártunk a parkettásokkal, nyáron van a szezonja, szerintem őszig tele vannak munkával. Szerintem esélytelen...
2016. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!