Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Indesit kombinált tűzhelyem...

Indesit kombinált tűzhelyem van és a szikrakapcsolója elromlott. Hol szerezzek és mi ennek a pontos neve?

Figyelt kérdés
Szétszedtem és a gázrózsákhoz tartozó gázcsapokra rá van erősítve egy-egy kapcsoló, ami nyomásra bekapcsol és a gázcsap kinyílik, szikrágyújtással meggyújtja a gázrózsát. Ezt a kapcsolót le lehet pattintani. A 4 csaphoz 4 kapcsoló van beépítve és párhozamosan van kötve, majd 2 bontható kötéssel csatlakoztatva. Az egyik kapcsoló nem kapcsol, és ezért ki kell cserélni a kábelsort a 4 kapcsolóval. Mi a neve és hol találok ilyet?

2015. dec. 5. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg itt: [link] (a keresőjébe írd be, hogy "indesit szikra")
2015. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az?

[link]

2015. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
majdnem, de nem ez az
2015. dec. 5. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


megvan, de drágállom

2015. dec. 5. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor fúrj bele a tűzhelybe egy központi kapcsolót, mint ami régen volt és megoldottad gombokért, csak épp kétkezes lesz a gyújtás. Bár két kézzel most is meg tudod gyújtani, egyikkel nyitod a csapot, a másikkal benyomod azt a gombot aminél még működik a kapcsoló.


Szerintem.

2015. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó!
2015. dec. 7. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

NA szabja meg a macska, tegnap nekem is megellett a szikráztató kapcsoló a tűzhelyen. Bár ez Zanussi, és állandóan szikráztatott, így le kellett kapcsolnom az egészet.


Kár, hogy nem fényképeztem, mint Géza a [link] blogon, mert sikerült megcsinálnom. Kicsit szívtam, mert először kiszedtem a főzőlapot és alulról akartam szétszedni, de rájöttem, hogy csak a rózsák alatti csavarokat kell kiszedni, a gombokat lehúzni, és levehető a felső burkolat. A kapcsolókat kiszedni egy perc volt, a hibás kapcsolót szétszedni, kitakarítani belőle a befolyt zsírt, beállítani és összerakni kb. 15 perc. Ezért tényleg sok a 8000 Ft.

:D

2015. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!