Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Polisztirol díszléc lett...

Polisztirol díszléc lett felragasztva a mennyezetre és egyszer le lett festve vízb. fehér Héra falfestékkel. Belehúztuk a ledszalagot, átvilágítja a polisztirol díszlecet. Mivel fessem le, hogy ne "üssön" át a fény?

Figyelt kérdés

Egy két méteres részt, próbaként kétszer átfestettem Hérával, de még mindig átvilágítja...

Van ötletetek, hogy mit tehetnék a probléma megoldása érdekében? Minden segítő szándékú választ megköszönök!


2016. júl. 28. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is, én Supralux selyemfényű zománcfestékkel festettem le két soron, azt nem világítja át és festésnél snájdolni is sokkal könnyebb, mert ha véletlen belefestek nedves ruhával letörlöm azt jónapot.
2016. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt a részt ahol átvilágít nem festeni kell, hanem olyan ragasztószallaggal kell leragasztani, amit a bádogosok használnak.
2016. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!