Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lejárt zavatosságú alapozó...

Lejárt zavatosságú alapozó használható?

Figyelt kérdés

Kérdésem, hogy a lejárt zavatosságú gombaölő alapozó használható e? Kb 10 éve lejárt és most bontottam ki. Szaga nem különbözik az újtól, nem dohos, csak szúrós szaga van.

Erről a termékről lenne szó:

Supralux Tilatex Gombaölő Alapozó



2016. júl. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább nehasználd fel.
2016. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy sima mezei alapozó ha nem volt megfagyva akkor igen. De gombaölőt inkább újat vennék.
2016. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam egy próbát és szépen megszáradt szagtalanul. Utánna festettem rá mésszel és az sem tűnik úgy, hogy valami baja lenne.
2016. júl. 30. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező ráírni valamit. De a legtöbb esetben semmi jelentősége.
2016. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meszelés alá nem szabad diszperziós alapozót használni, mert a gyenge kötésű meszet idővel ledobja.
2016. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, most már én is rájöttem. A próba, amit csináltam a festék nem igazán tapadt a kezelt felülethez, így most sikerült elkerülnöm, hogy kiszúrjak magammal.

Köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!