Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beépített konyhaszekrénynél...

Beépített konyhaszekrénynél hogyan történik a járólap cseréje?

Figyelt kérdés
A falra van rögzítve, plusz lábakon is áll. Le lehet szedni úgy, hogy szépen vissza lehessen szerelni?
2016. aug. 5. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Ha lesz aki lekinlódja neked és vissza!

Nálunk össze rakrák meg fel betyár volt!

2016. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül leszerelhető egy konyhaszekrény, de én tavaly úgy járó lapoztam le a konyhát hogy a konyhaszekrényhez nem nyúltam mert egyrészt úgy is ott marad ahol van, másrészt ha másikat akarok a helyére akkor ugyanoda fogom tenni. A konyhabútoromat magam csináltam, külön rendeltem hozzá anyagot méretre szabva és magam raktam össze az egészet két barát segítségével. Én amikor járó lapoztam gondolkodtam erősen hogy most azért pakoljak ki mindent meg szedjem szét, rakjam le és úgy össze. Persze rájöttem hogy nem jó ötlet mert én eredetileg beton felületre raktam a járólapot mivel előtte csak PVC volt a padlón és a szekrényem betonon van de a járólap végett az a 2-3 mm es emelkedés is akkora kalamajkával járt volna hogy azzal a felső szekrény és az alsó pult közt lévő csempe miatt nem működött volna mert direkt úgy csempéztem fel hogy pontosan passzoljon mindennel. Ezért is döntöttem el azt hogy a bútor marad szépen ott, az alját ami a padló és a szekrény alja közt volt 2 centis részt egy falemezzel befedtem és járólapozás után azt a 2 centis részt lefestettem a bútor színéhez hasonló festékkel és így pofásan is néz ki legalább.

Ha egyszer az életbe úgy 20-30 év múlva lecserélném a bútort akkor ugyanígy méretre fogom csináltatni. A bútorom alapja egyszerű fehér farost lemez, ha nem rohad szét akkor lehet úgy is marad és csak a fontosabb részeit cserélem le. De ha nem akkor olyat csinálok ami tökéletesen oda passzol vagy újra járó lapozom, vagy ha másé lesz a ház akkor úgy is azt csinál vele amit akar, az már legyen az ő baja.

2016. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért szedetném le, hogy hozzá lehessen férni alatta. Nekünk kifejezetten új a konyhaszekrény, úgy lett csináltatva méretre, az egész dolognak az az egyetlen szépséghibája, hogy meg lett hagyva a parketta alatta (és felújítva).
2016. aug. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!