Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Dohos szag a konnektorbol?

Dohos szag a konnektorbol?

Figyelt kérdés
sziasztok, tortent hogy tavaly november kornyeken a szomszed neni furdojebol pontosan a kitort fuga miatt azott a falam. ami sajnos bedohosodott.. kijottek a vizszerelok, megneztek felmertek a vizesedest, majd a neni megjavitotta a fugat es allitolag a vizesedes megszunt. viszont a fal ami pont a konyha szekreny mogott van meg mindig dohos szagu, es a legtobb penesz szag a konnektorbol jon ami szinten azon a falon van. nem tudom mi tevo legyek.. leverem a vakolatot es ujra vakolom, de a peneszes szagot a konnektorbol hogy tudom megszuntetni? a szekrenyt elhuztam egy ideje, es allandoan szelloztetek, de a szag csak nem enyhul, mar lemostam sok peneszolovel is . koszi elore is a valaszokat!

2016. aug. 11. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A konnektorba vezetékek mennek. Az a kérdés, egy csövön, vagy csak vakolatól jönnek ki. Ha csövön, akkor el kel dugaszolni és megszünik a jelenség.
2016. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez egy 3 konnektor egybe. tehat egymas mellett. kivettem anno a muanyag boritast, es ott letakaritottuk, mert az egesz konnektor fekete volt a penesztol. de sajnos az nem latom hogy a kabel hogy megy bele.. es eldugaszolni nem jo otlet, mert sajnos hasznalni kell azt a konnektort.
2016. aug. 11. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Félreértettél. A csövet kell eldugaszolni, nem magát a konnektort. Az okot kell megszüntetni, nem az okozatot.
2016. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!