Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha nem veszem le az ablakot a...

Ha nem veszem le az ablakot a helyéről, úgy is lefesthetem?

Figyelt kérdés
Férjem túlórázik egész héten,este 6-reggel 6-ig,én meg haladnék a festéssel,mert egy kis szobába vagyunk bezsúfolódva hárman. Az se jó,ha Ő leveszi az ablakokat,mert akkor a garázsban kéne festenem,de nem tudom a 8 hónapos fiunkat kire bízni. Viszont,ha fent hagyom a helyükön,akkor az előtérben lévő hempergőbe tudom tenni a kisfiunkat és haladnék a festéssel is. Persze nem órákig,csak mindig egy keveset. Szóval,akkor ez így nagyon rossz megoldás? Várjak,amíg a Férjem ráér? Mert lehet,hogy hetekig ez lesz..
2016. aug. 16. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A garázs előtt egy babakocsiban nincs el az a gyerek amíg festesz? Akkor á is látsz, meg dolgozni is tudsz
2016. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A garázsunk az utca felé nyílik. (a házunkon belül van a garázs,az alsó szinten). Szóval ha a garázson kívül lenne a babakocsi,akkor a járdára tenném Őt,ahol jönnek-mennek az emberek. Nem szívesen..
2016. aug. 16. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen megoldható: Leveszi pl 2 ablakról a szárnyakat, a tokot lefested, a mz első szárad amíg a másodikat fested, és mehet rá a szárny picit nehezebb a tokon kenni, mint mázoló bakon.
2016. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért a garázsban? Nincs udvarotok???

Én kint festeném mindenképpen, mert bőven elég lesz a keret miatt szellőztetni, nemhogy az ablakokat is. Baromi büdös lesz még napokig.

(Én tavaly festettem végig a ház összes ablakát)

2016. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van udvarunk,de fedett rész nincs. Ha kint hagyom száradni,Félek,hogy megázik..
2016. aug. 16. 16:23
 6/6 gebasz1 ***** válasza:
nyugodtan le festheted csak ne csukd be amíg meg nem szárad,sok festő így csinálja.
2016. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!