Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gondolom mindenkinek volt...

Sushuux3 kérdése:

Gondolom mindenkinek volt legalább egy pech-szériája, amikor napról-napra elromlott a mikró, a tévé vagy a kilincs kiesett a helyéről. Valakinek volt már rosszabb?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm első nap elvesztette a telefonját, másnap a laptopja feladta magát, harmadnap pedig a porszívó úgy gondolta, hogy már nem szív több port. :D Valaki volt-e már szerencsétlenebb nála? :D

2015. jún. 27. 22:10
 1/4 anonim válasza:

Pár éve a szüleim vettek egy óriási hiperszuper TV-t, majd jött egy bazi nagy munkagép, és konkréten úgy ugrált az asztal, hogy a TV képpel előre leesett a padlóra, és széttört. :))


Másnap a telefonomat az erdőben felejtettem, tél előtt. ( Tavasszal megtaláltam, és még most is működik a régi Nokia. :) )


Harmadnap ültem a biciklimen, és hátra akartam dőlni, mint ha az ülésen aludnék. Egy helyben állt a bicikli, és én eldőltem, mint egy fa. :))

2015. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem rosszabb pech szériám volt.


Októberben meghalt anyukám, novemberben csődbe ment a cég, ahol dolgoztam, a béreket sem fizették ki, januárban meghalt a kutyám és májusban a keresztanyám.


Ennél kisebb pech volt, amikor a családban lévő 3 db TV 2 hét alatt tönkrement.

2015. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában a pechszéria háromnál megáll. Legalábbis, ha azonos kategóriába eső dolgokat számítunk pech-nek (és az emberhalál már a tragédi kategória).


"Minden, ami megtörténik egyszer, lehet, hogy soha többé nem történik meg. De minden, ami megtörténik kétszer, bizonyosan megtörténik harmadjára is."

Perzsa mondás

2015. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a kedvencem, bár ez nem széria, az volt, mikor levertem egy fél üveg olivaolajat (Bertollit, az elég jó árban van). Nem is én vertem le, hanem kivettem egy tanyert a szekrénybol, és megindult az egyetlen (!) üvegben lévő fűszerem, na az verte le. Egyik kezemben egy tányér, másikban szűrőben frissén főtt vegyeszoldseg. Nem tudtam, melyiket dobjam el. A labammal próbáltam tompitani az üveg eseset, nem sikerült, mindent beteritett az olaj, meg az üvegszilank. Vagy egy év múlva levertem a puloverem ujjával egy ÜRES olivaolajos üveget. Szerintetek eltört?
2015. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!