Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Járólapra lehet laminált...

Járólapra lehet laminált lapot rakni?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya a járólap.A konyhába nagy nehezen kicserélte a párom a fugát.De az sem tökéletes de szebb mint volt.Konyhába szoktak járólapot tenni?

2016. aug. 23. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen szokta, hálós, de inkább diagonál ban. Lamináltat nem tennék.
2016. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltunk, amikor beköltöztünk a lakásunkba. Mivel pénzünk sem igen volt, ezért a legolcsóbb lamináltat tettük a járólapra, alá ilyen szivacsszerű alátétet. Most 6 éves, már kezdenek látszódni használati nyomok, de még kibírna szerintem 1-2 évet. A kifröccsenő olaj és a felmosás nem hagyott nyomot rajta.
2016. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló az előszobában is az van?
2016. aug. 23. 18:18
 4/9 A kérdező kommentje:
A szivacs alátét az a vékony amit egyébként is szoktak alá adni?
2016. aug. 23. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Én épp "lakásfelújítok"...az utolsó hét,és kész vagyok.

Ez egy 55éves társasház,még az a pöttyös metlaki van mindenütt,a konyha,elő,fürdő,wc,spájz ezzel van.

Én is az előszobába + a konyhába is lamináltat rakok. Olcsó,szép,nem az a "szalagparketta~mintás" a Jola-nal vettem,7mm-s,31 a kopásállósága,1590/m2. Bár első emelet,de rakok párazáró fóliát,ami annyit jelent,hogy a "létrázható" takarófóliát terítek le. Erre megy a tekercsben kapható(3mm-s) habfólia...és erre rakom a lamináltat.

6~7 évet tervezek/jósolok neki.

2016. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2016. aug. 23. 22:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a szegő követ fel kell szedmi?!
2016. aug. 24. 06:38
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

nálunk nem volt szegőkő :-)

ilyet raktunk alá: [link]

2016. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, a másik kérdés: nekünk az előszobában parketta van, de nemsokára cseréljük cementlapra (a konyhában is egyébként)
2016. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!