Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hány nm egy "egészséges"...

Hány nm egy "egészséges" méretű gyerekszoba? (Kiskamasz)

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének leginkább. Túl kicsit se szeretnék/,de a nagynak se látom értelmét.
2016. szept. 15. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 12 nm. Pont jól elférek.
2016. szept. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12-20 között, de ne legyen telezsúfolva fölösleges bútorokkal
2016. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ami elfogadható az a 15m2 és 19m2 szobák. Teljesen jó és teljesen ideális mind a kettő a gyerekeknek. Van ezeken kívül még egy 10m2 ami a mi szobánk és egy nagy ágy meg egy tv aztán aludni járunk amúgy is csak oda. Van még egy jó nagy ami gardrób + lomkamra funkciót tölt be.
2016. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 10 négyzetméteres szobában voltam 27 éves koromig, tökéletesen elfértem. Ágy, íróasztal, ruhásszekrény, komód, könyvespolc és abszolút nem volt zsúfolt.
2016. szept. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha van külön hálószobája, 15 nm, ha nincs, akkor 20, az ágy baromi sok helyet foglal.
2016. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Ahol 10-12 nm a szoba,ott gondolom csak egy személyes ágy fér el. Olyanra is gondoltam,hogy éjszakára mondjuk ki lehessen nyitni,akkor úgy sincs nagy járkálás,nappalra pedig össze lehetne csukni.
2016. szept. 17. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, 2 személyes ágy van, +2 szekrény+ íróasztal és még így is táncolni lehet a közepén. Nem olyan kicsi a 12 nm, csak jól kell berendezni.
2016. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!