Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülhet kb egy...

Mennyibe kerülhet kb egy konyha "áthelyezése"?

Figyelt kérdés
Egymás mellett van a konyha, étkezőnk egy boltívvel egybenyitva. Az étkező jóval nagyobb, ki szeretnénk cserélni. A víz, gáz csövek átvezetése 3 méterrel arrébb vajon milyen költséget jelentene?
2016. okt. 18. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A gázcsőhöz hozzá lesz nyúlva,így terveztetni stb kell . Kihívod a szükséges szakembereket és kapsz árajánlatot. Én a gázossal kezdeném mert lehet utána már úgy gondolnám,hogy jó lesz az úgy ahogy most van.
2016. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira sok lehet? :( Azt kihagytam, hogy családi ház, van pincénk, onnan van felvezetve. (Ha ez egyszerűsít a dolgokon)
2016. okt. 18. 20:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most informálódtam, jobban megéri venni egy villany tűzhelyet. A vizesblokk átköltöztetése még kérdőjel, hogy milyen költség. Plusz még a boltívet is be akarjuk szüntetni.
2016. okt. 19. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az infód még se pár ezer volt a gáz miatt :)))

Én abból indultam ki amikor írtam,hogy lehet még se akarod átrakatni...nekünk anno konvektorok voltak és az egész házba össze vissza mennek a gázcsövek és a ház légvégebe van a konyha. Gondoltam,hogy szebb és szimpibb lenne ha nem bent lenne a gázcsőkígyó hanem szépen kint, az órától a konyháig a falon vezetve olyan kb 14 méter. Nah aztán kijött a gázos megnézte és mondta oh sima ügy terv stb stb bla bla másnap küldi az árajánlatot 130000 (ebbe csak az volt,hogy az órától a tűzhelyig és a régi csövek eltakarítása bentről már nem).... aham nagyon jó a csőkígyó a házba,sőt jó pár szobába led szalaggal fain lesz

2016. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az volt a gond, hogy,terveztetni kell, a tigázzal engedélyeztetni. Mivel nem az újfajta kondenzációs kazánunk van, így azt mondta a gázszerelő, h anélkül nem engedélyezik,amíg nincs kicserélve a legújabbra... Egy elektromos tüzhelyet viszont veszünk részletre. Már csak a víz, meg a falazás a kérdés...
2016. okt. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!