Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek melyik konyha tetszik...

Kinek melyik konyha tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]


2.

[link]


2016. szept. 30. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tégla nekem jobban bejön mint a csempe..és miután az én konyhám is tégla így a második.
2016. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teszeni, látványra, az első tetszik jobban.

De hol a vizesblokk? Hol mosod meg a zöldséget? Valahol a tűzhely közelében kellene lennie, de nem látom. És nincs mosogatógép sem.


A második polcai túl nyitottak, én nem szeretek hetente nagy lepakolós portalanításos nagytakarítást csinálni azért, hogy jól nézzen ki. És ott is csak beépített hűtőt látok, mosogatógépet nem.

2016. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első képen gondolom nincs rajta a mosogató, de valószínű, hogy van.

A második képen én látok egy mosogatót és egy mosogató gépet is.

2016. szept. 30. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik se :(
2016. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem tetszik,nagyon nem az én stílusom :(


Az elsőnél túl sok a terrakotta, egyszerűen nem szabadna a padlónak is ilyen színűnek lennie meg a falnak is, egy egybefolyó massza az egész. VIszont rendezett, van elég tárolóhely.


A második pici, és a zárt szekrények hiánya miatt, polcok miatt minden elöl van, ami kaotikus, rendetlen érzetet kelt.


Összességében az első jobb. De pénzt nem adnék érte.

2016. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első
2016. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!