Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Központi fűtés kiépítés ára?

Központi fűtés kiépítés ára?

Figyelt kérdés
90 nm házat néztünk ki, hogy megvásároljuk. Tégla építés, szigetelt, de jelenleg gázkonvektorral van fűtve. Szeretném megkérdezni, hogy mindennel együtt, mennyibe kerül megcsinálni a komplett fűtésrendszert, központi fűtésre, úgy, hogy a meleg vizet is gáz ról menjen, plusz 30 nm terület padlófűtés. Kémény nincs, tehát azt is bele kellene számolni. Köszönöm a válaszokat. Esetleg ha van kivitelező aki vállalkozna erre a feladatra, annak is várom a jelentkezését. Csak a hivatalos út érdekelne.
2016. okt. 25. 17:09
 1/8 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy 3 db 14nm szoba és a 30 nm es nappali van, fürdő, wc.
2016. okt. 25. 17:10
 2/8 anonim ***** válasza:
1.5-2 milla
2016. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem és padlófűtés nélkül?
2016. okt. 25. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom én egy hozzávetőleges összeget írtam. Kazánból is van sok féle ha vegyest is akarsz az is plusz pénz.
2016. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Gázkonvektor sokkal jobb pedig. Gyorsan bemelegszik és nem kell maxra csavarni, hogy ne fázz.
2016. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kell aljzatbetonozni, burkolni, vésni, vakolni, festeni.

Kell gázterv, gépészeti terv.

kell víz, gáz rendszer kiépítés, fűtéskör kiépítés. Kéményt kell építeni, tervezni, engedélyeztetni. Ráadásul vegyes rendszerrel (padlófűtés+radiátor)


ez simán 2 milla, de lehet kicsit fölé is szalad az ár.

2016. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet, simán 2 millió fölé mehet a végösszeg. Menetközben jöhetnek még több 100 ezres plussz tételek, pl páraelszívó, elektromos rendszer stb. Én ennyiért napelemes rendszer építenék ki és elektromos fűtést használnék.
2016. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, de a gáz már bent van a telken, a kondenzációs gáz kazánhoz meg nem szükséges kéményt építtetni elég, ha a falon kivül van kivezetve, csak ablak ne legyen a közelébe. Vagy rosszul tudom?
2016. okt. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!