Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A beépíthető nagy méretű...

A beépíthető nagy méretű mosdókagylók csak középen lyukfuratosok?

Figyelt kérdés

A fürdőszobába szeretnék beépített mosdós szekrényt csináltatni, de sehol nem találok bal furatos mosdókagylót. Már eget földet felforgattam és csak piciket találok.

Azért kell mindenképp bal furatos mert panellakás és egy csap van a kádhoz és a kézmosóhoz, ilyen átfordítós kialakítású.

Illetve a mérete sem lehet pici, mert kell a hely, hogyha a kézmosó felé van fordítva a csap, akkor megfelelően felé érjen, a mostani 60cm széles.


Esetleg valakinek valami ötlet, hol keressek ilyen kagylót? Vagy milyen megoldással lehet még kialakítani, hogy jó legyen?

A kádnál csap kialakítása nem opció, mert felújított fürdőszobával vettük a lakást, és nem verném szét, hogy oda is be legyen csövezve.


2016. nov. 16. 13:51
 1/3 Salk Balázs ***** válasza:

Szia!

Szemrevételezéssel tudod megállapítani, van-e ilyen mosdó.

A legtöbb típusban ugyanis vannak könnyítések az oldalakban is, ha felfordítod, olyan mintha egy felespoharat belenyomtak volna. utána keresel egy legalább 40 éves vizest, aki még tanulta hogy kell a mosdót kiverni, és olyan 5-6000 Ft-ért megcsinálja neked, beleteszi a csaptelepet.

2016. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ismerem a kikönnyìtést, sajnos ez a gond, hogy szaküzletekben ahol voltam nincs olyan kikönnyìtésű, és nem is talàlkoztak ilyennel, csak falra szerelhető tìpusban. Néztek katalógusban is de az àltaluk forgalmazott gyàrtóknàl nincs.

Nekem pedig mindenképp beépíthető kellene, mert falra szerelhetőt nem tud az asztalos szépen körbevàgni és beépíteni.

Reméltem hàtha tud itt valaki olyan gyàrtót ajànlani, akinél van.

2016. nov. 16. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó, vagy nem ilyesmikre gondolsz?

[link]

2016. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!