Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Polifarbe diszperziós színezhe...

Polifarbe diszperziós színezhető festék?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem igazából,hogy a dobozon lévő 2 óra száradási idő az tényleg annyi vagy többet kell vele várni?

És a mélyalapozás meg a festés között mennyi időnek kell eltelnie?


2016. nov. 28. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én a nyáron festettem. A mélyalapozót nem tudom,mert délután kentem fel és másnap reggel festettem rá csak. Szemrevételezéssel a falnak a mélyalapozó után olyan 3-4 óra kellett. A diszperziós festék viszont megszárad 2-3 óra alatt. Igaz 28 fok volt éjjel is,napközben meg hagyjuk. Lehet most picit több idő kellene neki.

2016. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A poli farbe a gyártó de feltételezem, hogy a középkategóriás diszperzitükről érdeklődsz :-) Pasztel színekig szinezhető. Mélyalapozás után papíron 24 óra, de ha annyira megszáradt, és elszívta a fal, hogy nem látsz nedvességnyomot akkor már festhetsz rá. A festék száradási ideje bőven függ a körülményektől, nyári levegőn nyitott ablakoknál helytálló a 2óra :-) De úgyis látod a falon, ha már nincs nedvességnyom akkor átfestheted :-)
2016. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Konkrétabban:

-Polifarbe intaller diszperziós mélyalapozó

-Polifarbe intaller beltéri diszperziós falfesték(kolorbox)

2016. nov. 29. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól tippeltem, pasztell színeket bír el Általában a színkártyák első 2 kockája :-)
2016. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,a mienk is vilagos szinu lesz.

Szaradasi idorol tudsz valamit?

Koszi elore is

2016. nov. 30. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszomban leírtam...
2016. nov. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!