Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festés, glettelés előtti...

Sipka-Boldizsár Dóra kérdése:

Festés, glettelés előtti falcsiszolás után hogyan lehet könnyen gyorsan pormentesíteni a falat? Eddig szivacsos felmosóval tettem ezt, van-e gyorsabb megoldás?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én leporszívóztam, majd mélyalapozóval kentem le festés előtt.
2016. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Falfix(mélyalapozó)bele egy kézi permetezőbe, és lefújod vele a falakat,ez a leggyorsabb. Kicsit ladsbb viszon alaposabb ha korongkefével hordod fel a falfixet.

A falfix leköti a falon ĺévő szennyezódést/port és egyenletes szívóképességet biztosít.

2016. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima víz és festőhenger.
2016. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Seprűt belemártok vízbe és azzal.


Utána lekenem mélyalapozóval.

2016. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én porszívóztam aztán mélyalapozóztam.

Csak ipari porszívót szabad használni, a sima háztartási tönkremegy a finom portól

2016. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az alapozó festés előtt ok, azt én is úgy terveztem, de most még glettelés előtt állok, az meg elég költséges hogy glettelés előtt is alapozózzak meg utána is
2016. dec. 22. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:
2000 ft kb egy falfix, amit akár az ötszörösére higíthatsz. Glettelés előtt fontosabb, mint festés előtt.
2016. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!