Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Körülbelül mennyi idő leszedni...

Körülbelül mennyi idő leszedni a tapétát egy megközelítőleg 30 m2-es falfelületről?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez elég sok mindentől függ, csak egy hozzávetőleges számra vagyok kíváncsi, hogy nagyságrendileg mire lehet számítani.

2017. jan. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az albiban amiben laktam régen, leszedtük a tapétát, kb. 10 perc volt mindenestül együtt. A saját súlyától hámlott lefelé. Valami irtó ócska ragasztóval rakhatták fel anno.

Unokatesómék házában viszont kínszenvedés volt leimádkozni, majd egy napot elszöszmögtünk, mire lejött, minden négyzetcentit spaklival kellett levakarni, többszöri áztatgatás után is.

2017. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez pont úgy van ahogy az első írja. Természetesen nálam a rosszabbik verzió volt. Te is erre készülj
2017. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Egy napot terveztem rászánni, úgyhogy remélem sikerülni fog.
2017. jan. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!