Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen kondenzációs gázkazánt...

Milyen kondenzációs gázkazánt vegyek? Kis családiház netto 65 m2, fűtő plusz HMV tároló vagy kombi?

Figyelt kérdés
Kazán max 300 ezerig jelenleg 2 fő majd egy gyerek
2017. jan. 23. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kombit vennék, úgy nem kell külön tároló, és csak azt a vizet fűti amit tényleg elhasznál, nem a 120 literes tárolót puszira. A legolcsóbb kondenzációs van BOSCH-ban, 202 ezerért. Jó márka, nem hiszem hogy baj lesz vele.


[link]

2017. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a készüléket kazánosok se ajálották 3000w igen kb 270 ezer
2017. jan. 23. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szakembert kérdezz !!

Saját tapasztalatomat azért leírom.

Nekem kombi készülékem van, és bizony elég sok hátránya van.

Ha fűtés közben beállsz a zuhany alá először simán rádküldi a 60-70 fokos vizet, aztán jön a hideg, és utána a beállított hőmérsékletű melegvíz.(aminek azért általában ingadozik a hőmérséklete.)

Ráadásul a kombi készülékek sokkal gyakrabban hibásodnak meg mint a sima fűtők,az alkatrész árak meg durván magasak.


Szerintem jobb a fűtő kazán melegvíz tárolóval.

2017. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam pl a Hajdunál folyamatos a melegvíz ellátás ,mert nem váltószelepes hanem függetlenül állítja elő a HMV-t és a fűtés melegvizet.
2017. jan. 23. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a Hajdú jó megbízható készülék.
2017. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!