Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Véleményt kérek az alábbi...

Véleményt kérek az alábbi kazánról? 1001/westen-star-condens-24-fali-kondenzacios-kombi-gazkazan . + Szívesen veszek, tapasztalt ötleteket is! Hozzáértők, írjatok tanácsot! Aki ilyent használ, ossza meg velem!

Figyelt kérdés
Kondenzációs gázkazán.

#gázkazán #WESTEN STAR. #CONDENC_24 CONDENZÁCIÓS
2016. dec. 4. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hozzáértő, csak használó. Ez a kazán 4. szezonja. Azt mondták, ugyanaz, mint a BAxi, csak licenctermék, ugyanott készül stb.(olcsóbb) Mivel Baxit 2011 óta használok problémamentesen, gondoltam, hogy akkor jó lesz ez. Egy elég bonyolult és nagy rendszer van rákötve, 2 fűtéskörrel,külön termosztátokkal, puffertartályként használt villanybojlerel.Kéménybe kötött.Ebből eredően, mivel a két fűtésrendszer különböző igényeket elégít ki, elég sokat megy a kazán.

Eddig,azon kívül, hogy szinte állandóan ment,nem volt vele gond eddig a fűtésszezonig. De az idén már 4. alkalommal leállt a fűtésünk, mindig ugyanazon ok miatt, volt gázszerelő 3x, kéményseprő 1x, a hiba az, hogy nem kap elég oxigént, de nem lehet rájönni a hiba okára.Lett benne cserélve vmilyen szenzor, ki lett takarítva rendesen többször is (egyébként is minden évben karban van tartva)a kéményseprő kitakarította a kéményt, bemérte a huzatot is stb. Szóval nem tudom, hogy egy másik kazán hogyan viselkedett volna ennyi munka után, de ez, úghy tűnik, most feladja.Kicsit többet vártam tőle.

2020. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!