Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Azbeszt hol található a...

Azbeszt hol található a panellakásokban?

Figyelt kérdés
Beázás miatt kénytelen voltam kinyitni a wc hátulját (vaslemezes borítást), ahol a vízórák vannak. Lehetséges, hogy ott a vízcsöveken van azbeszt borítás? Vagy hol alkalmazták főleg az azbesztet panelházakban? A ház 1984-es építésű.

2017. jan. 25. 17:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mikor hozzáértem szállt belőle minden, de ezek szerint csak por volt. De azt hiszem Te mondtad, hogy van hosszú szálú azbeszt is, és akkor megijedtem, de most megnyugtattál! Nagyon köszönöm a segítséget és, hogy ilyen korrekt voltál! Más kihasználta volna a női hülyeségem és etetett volna, hogy ez azbeszt.
2017. jan. 26. 11:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt néhány képen jól látszik, hogy milyen is az azbeszt.

De egyébként nem kell félni az azbeszttől.

Ha nem piszkálják jól elvan magában, akkor van gond, (akkor viszont nagy) ha elkezd "szállni". de ilyen ugye akkor merülhet fel, ha bontják, magától nem bomlik.

2017. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

www.google.hu/search?q=azbeszt&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjGjeOw0N_RAhXFliwKHY2kBHgQ_AUICCgB&biw=1440&bih=751


Itt néhány képen jól látszik, hogy milyen is az azbeszt.

De egyébként nem kell félni az azbeszttől.

Ha nem piszkálják jól elvan magában, akkor van gond, (akkor viszont nagy) ha elkezd "szállni". de ilyen ugye akkor merülhet fel, ha bontják, magától nem bomlik.

2017. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Megviccelt a rendszer! Csak 1x szerettem volna elküldeni!

2017. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mégegyszer nagyon köszönöm a megnyugtató válaszod! És köszi a linket is!
2017. jan. 27. 22:55
 16/17 anonim válasza:

Felújítás során kibontottuk a strangot, ez a vörös vatta szerű szigetelés azbeszt? A panel ház 1973-ban épült.


[link]

2021. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!