Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Budapesten mennyibe kerül...

Moonskin kérdése:

Budapesten mennyibe kerül nagyjából egy 30nm-es téglalakás régi, elavult elektromos vezetékeinek kicserélése, bővítése?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

200,000,-ft-ot tartok reálisnak, vésés, csövezés, vezetékelés, kapcsolótáblával, fi-relével.

Ezeket jobb, ha megveszi a szakember.

Nincsenek benne, tetszés és pénztárca szerint választhatóak, határ a csillagos ég: +konnektorok, kapcsolók, lámpák+szerelvényezés díja.

Nem vagyok villanyszerelő, de több lakást

újítottam fel, ennyit tartok reálisnak.

2017. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy mi van jelenleg és mennyire kell kiépíteni. 200-300k + anyagot tartok reálisnak.
2017. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dejko válasza:
csak is tőled függ,hogy mit szeretnél,mentem én már úgy is melózni hogy csak pár konnektort kell le tenni 40 centire,és szétvertem az egész lakást annyi volt az igény
2017. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dejko válasza:
de azt számold hogy itt vidéken 2000˛óra az alsó hang,ha mm fal vezetéked van cső nélkül az több napos vésés,tehát amit írtak előttem határ a csillagos ég!!
2017. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hacsak kihuzom és behuzom az ujj vezetéket minden féle vésés és bontás nélkül akkor kb. 4000.- ft/ kiállás + anyag.1 kiállás= lámpa helíy konnekktor kapcsoló stb../
2017. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!