Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül a villanyóra...

Mennyibe kerül a villanyóra áthelyezése?

Figyelt kérdés

Próbáltam kérdések között keresni, de senkinél nem láttam komplett árat leírni, csak hogy "hol érdeklődje" mivel én még azt előre nem akarom....


Érdekelne, hogy akinél már volt mennyit fizetett érte?



2017. febr. 12. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
viszont biza ki kell a szolgáltatónál regisztrált szerelőt és ő megfogja tudni mondani.... nekünk 4000ft-ot kért amiért kijött és miután vele csináltattuk levonta a díjából. Nekünk házon belül volt és házon kívülre került,de kértünk 3x16 ampert így cakk pakk tudok árat (+ arra is felszámolt egy kicsit,hogy ő lett a teljes lepapírozással megbízva és nem mi rohangáltunk)
2017. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Gyanítom, első, lemaradt egy 0.
2017. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem maradt le a 0-a...mint írtam ezt azért kérte amiért kijött felmérni a dolgokat. (kiszállási díj)
2017. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
konkrét árat azért nem írtam mert csak cakk pakk tudok, annak meg értelme nem sok a kérdező esetébe
2017. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Igazad van, 1-es, én voltam figyelmetlen. Bocs.
2017. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de írd meg légszi, én olyan 100ezerre gondolok legalábbis ismerős ezt mondta

Válaszokat köszi!

2017. febr. 14. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég sok mindentől függ, a 100eFt induló árnak reállis, de onnan felfelé bármi lehet.
2017. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2017. febr. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!