Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Dupla szigetelés laminált...

Dupla szigetelés laminált padló alá? Okozhat bajt, csinált már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Mostanában készülök felszedni a parkettát, aztán ha az aljzatot rendbe raktam, lerakni a helyére laminált padlót. Vettem alá a legvastagabb 5mm-es szigetelést. Arra gondoltam,hogy ezt esetleg duplán rakni nem lenne-e jobb, tehát 1cm vastagon? Gondolom jobban szigetelne, viszont valószínűleg puhább is lenne, így félek hogyha bútort rakunk rá, akkor idővel deformálódhat, vagy ilyesmi. De lehet hogy ez hülyeség, ezért kérdezem, hogy van-e valakinek tapasztalata vele. Amúgy 10mm-es a laminált padló is, tehát az egyik legvastagabb.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 12. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy hajlani fog. De nyilván azért nem csinálnak vastagabbat is mert nem jó'.
2017. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém alatt kettő szőnyegpadló van az első még az eredeti (1977 épült ház) a másodikat rá tettük 2002 ben de mivel nem tetszett arra raktuk le a laminált parkettát 2004 ben . Jelenleg is az van tehát 13 -ik éve az égvilágon semmi baja.
2017. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell duplán, elég az 5 mm vastagságú, ráadásul a laminált padló is a legvastagabb lesz. Ne add meg azt az esélyt, hogy esetleg a túl vastag alászigetelés miatt előjön valami nem várt hiba. De amúgy is minek szeretnél alá duplán? Annyira hidegnek tartod az aljazatot? Egyébként közel 2 cm magas burkolat már esztétikailag sem szép.
2017. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 sal értek egyet.Különösebb előny ebből nem származik.

Felesleges pénz kidobás csak .

2017. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat, marad a szimpla 5mm-es.
2017. febr. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!