Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Üdvözletem! Egy 50x200x5...

Csörszi kérdése:

Üdvözletem! Egy 50x200x5 cm-es ytong fal megfelelő-e épített zuhanyzó oldalfalának vagy inkább legyen 10cm? Neki lehet támaszkodni egy 5 centi vastag falnak?

Figyelt kérdés
Ötszögletű épített sarokzuhany két kis falára gondolok,a "Mester"10 centiset javasol,de kevés a hely,meg ormótlan is lenne szerintem.

2017. febr. 17. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
5 centis falnak 1x tamaszkodsz neki, utana nemigen lesz minek nekitamaszkodni.
2017. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mesternek igaza van.

De ha kicsit tájékozódsu, és megnyitod az Ytong brossúráját, jó vastag betűvel ki van emelve, hogy az 5-ös és 7.5-es kizárólag előtétfalként használható.

2017. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5-ösből felrakod, véletlen rátüsszentesz, és huss, volt fal, nincs fal.

Na jó, ennyire nem gyenge, de nekitámaszkodni, esetleg csajt a zuhany alatt a falnak vágni már veszélyes.

2017. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor elég egyértelmű a helyzet,10 centis lesz az a fal.
2017. febr. 18. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos, hogy vékony legyen a fal, csináltasd meg mondjuk fém szerkezetű gipszkartonból. Ha a mennyezetig ér, vagy a két fal felső két sarka össze van kötve, stabil lesz.
2017. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!