Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Újra divat a magas fényű és...

Újra divat a magas fényű és kő / homok mintázatú beltéri járólap?

Figyelt kérdés

Supergres lake stone típust néztem ki, de nem vagyok benne biztos, hogy egy felújított, modern, fiatalos, napfényes kockaházban jól mutatna-e 30x60-as méretben.

Sajnos a járólapok nagy részében nem terszik a túlságosan érdes felület, a fehér lapra pedig sokan panaszkodnak, hogy nagyon nehéz tisztán tartani.


2017. febr. 23. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A magas fényű meg úgy csúszik, mint a jégpálya! :-)
2017. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az érdes felületet valóban nehéz tisztán tartani, meg ugye járólapot az ember hosszútávra tervez akár 20-30 évre, bár attól függ mennyire tehetitek meg hogy 5-10 évente cseréljétek ezeket. Én személy szerint nem feltétlen divatból néznék járólapot, hanem több helyen kutakodnék az árak miatt is, meg a minták miatt, és persze legfontosabb a felület is hogy ne tükör sima legyen mert azon csúszkálni fogtok állandóan.
2017. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel padlófűtés lesz az érintett területeken, így nem tervezem 5-10 évente cserélni. :)

Mindenképpen 4-es, vagy 5-ös kopásállóságú lapot szereték. Viszont az sem túl jó érzés ha szinte serceg a zoknija az embernek a padlón. A fa mintázatú lapok nagy része sajnos többnyire ilyen. Persze van 20 eFt/nm-ért is padló, de azt nem tudom megfizetni. Mindenképpen valami világos lapban gondolkozok. Nem túl egyszerű a választás.

2017. febr. 23. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekunk osszetort par a konyhaban. Ismerostol kaptunk ilyen magyon tukorsimat. Sose szarad meg rajta a viz, es addig is ugy csuszik hogy meghalsz. Masikra ra lehet menni vizesen.
2017. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csúszik és bármilyen színű, nehéz takarítani. Ilyen nagy lapokból csak biztos forrásból I. osztályút szabad venni, a többit nem lehet lerakni rendesen. Ilyen nagy lapokhoz profi szakember is kell.
2017. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne legyen mázas! Az nem csak csúszik és szárad nehezen, de a máz idővel lepattogzik róla. Akkor is, ha nem ejtesz rá semmit. Elég ronda a sok kis fekete pötty.
2017. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj az érdestől. Egyszerűen tisztán tartható.
2017. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!