Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha a villanybojlerben nyomás...

Ha a villanybojlerben nyomás van, akkor miért teszik magasra, nyugodtan lehetne pl pincében is?

Figyelt kérdés
A padás túl hideg és onnan hosszabb is a melegvíz útja mire a csaphoz ér. Sokat pazarlunk ezért a padláslépcső alá szeetném átszerelni..

2017. febr. 23. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen teheted bárhova. Én két dolgot fontolnák meg:

- milyen hosszú csövön keresztül ér el a melegvíz a felhasználási helyre

- hogyan tudom karbantartani. Időnként szét kell szedni, levízkövezni, fűtőszálat cserélni.

Nem tudom, hogy a padláslépcső alatt hogyan fogod belőle kiemelni a fűtőszálat az anóddal.

2017. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hajrá jó gondolat,de azért majd mikor karbantartod vagy ha szerelőt hívsz és meglátja hol van arról azért videót csinálj
2017. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bármi okból le kell engedni belőle a vizet,akkor az némi pocsolyát okoz, ha a pince fenekén van elhelyezve.
2017. febr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a fürdőből a pincébe tettük, pont a fürdő alá. Van bőven hely karbantartási, csak kicsit hosszabb lett a melegvíz útja.
2017. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk gázbojlerünk van, az a kazánházban, és körbe megy a víz, úgy értem, a konyha mellette van, de pl az egyik mosdó a másik oldalon, a másik az emeleten. Szóval elég hosszú a víz útja, ennek ellenére kifejezetten kevés a ráeső gázszámla. Pedig nem igazán spórolunk a meleg vízzel(:

Ja és a felső fürdőben is olyan a nyomás, mint a lentiben.

2017. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ pajtikák, hely van, csövek rövidebbek lesznek, megéri akkor áthelyezni.
2017. febr. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!