Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A festő lekaprta a falat,...

A festő lekaprta a falat, leglettelte, alapozta, most meg hólyagosodik a fal. Mi lehet a baj? Mi lehet megoldás?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a korábbi műanyag-alapú festék volt és most mész-alapú megy rá, vagy fordítva... szóval akkor rugdossa le egyik a másikat.
2017. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi a megoldás erre?
2017. márc. 2. 14:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így, ott gyantás festék volt, mindig újragletteltem, a festésnél mindig előjöttek.

De én nem vagyok festő!

Szerintem válts festőt, kontár lehet, ha nem tudja mi a probléma..

2017. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, és csak egy "szőke nő"!

Egyetértek a másik válaszolóval: válts festőt!

2017. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a hiba, hogy kaparás után nem alapozta le a felületet glettelés előtt... Fizess meg normális szakembert ;-) Mindenki a festőn akar spórolni...

Full 100%-os megoldás csak az, hogy teljesen lekapar mindent a vakolatig a falról, és előről kezditek alapozással, gletteléssel,festéssel. Vagy tünetileg kezelitek, a hólyagos részeket kijavítva,reménykedve hogy máshol nem lesz bibi.

Sokan járnak így akik az olcsóságot választják a minőség helyett :-)

2017. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Lehet, hogy régen tapéta volt rajta, és a ragasztó ott maradt. A glett akkor is felpukkad. Nekem ez okozta, pedig nem látszott, csak amikor újra lekapartuk a festést.
2017. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A Tengerész ***** válasza:
100%

Mi lehet a baj?----> rossz a festő---> kirúgni vagy nem kifizetni amíg ki nem javítja


Mi lehet megoldás?---> szakembert fogadni

2017. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Remélem, kötöttetek szerződést.

Ekkor megteheted, hogy nem veszel át szar munkát, vagyis nem fizetsz. Ha volt határidő megszabva, és erre is kitértetek a szerződésben, akkor még neki kell majd fizetnie, ha túllépte a határidőt.

2017. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Utolsónak. Azért ez nem így működik. A határidő csak 1 dolog, az iparosnak akkor kellene fizetni, ha kötbérben is megállapodnak. Viszont itt akkor már építési naplónak is kéne lennie, műszaki ellenőrnek is stb.stb. Ami viszont sokmindennel összefügg, és talán működik egy hatalmas épitkezésen. Nem 1 lakás festésnél.
2017. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lehet trehány munka, de lehett talajvíz is .

Akkor szar ügy , az nagy meló !

A padló alatt el kll távolítani a téglák közti maltert egy soron , és újra rakni vízálló malterral .

2017. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!