Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » OBI-ba, vagy Praktikerbe...

OBI-ba, vagy Praktikerbe olcsó, viszonylag hangszigetelt beltéri szobaajtó 14-37 ezer Ft körül?

Figyelt kérdés

Panellakásba szeretném a régi szobaajtómat lecserélni egy újra, olyat szeretnék, ami az árához képest a legjobban hangszigetelt. Tudom, ennyi pénzért nem fogok kapni szuper hangszigetelt ajtót, de nem is ez a célom, csupán az árához képest a legjobbat szeretném.


OBI, Praktiker, vagy más egyéb Miskolc körüli helyeken venném meg, max összeg, amit az ajtóra, szállításra, és beszerelésre tudok költeni 54 ezer Ft.


A jelenlegi ajtómról pár paraméter, és amilyet szeretnék:


- 100x210 cm-es méret, 8 cm-es tokkal.

- Balos

- Teljesen fedett ajtó, üvegezés nélkül

- Legalább közepesen hangszigetelt



2017. márc. 4. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Haver, azért a pofátlanságnak is van határa, nehogy már mi menjünk neked ajtót nézni, szépen elmész, körülnézel, megveszed amit akarsz.
2017. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak ötleteket várok, hogy melyik a jobban hangszigetelt, én is néztem a kínálatot, de én nem tudom meghatározni, hogy ugyan melyik a jobban hangszigetelt, nem vagyok jártas ilyen téren.
2017. márc. 4. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Meg van oldva a problémád, egyik beltéri ajtó sem hangszigetelt.
2017. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!