Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Glettelés után pár helyen...

Glettelés után pár helyen felholyagosodik a fal, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Elsösorban a kályha mögött,illetve máshol is egy-két helyen igy festeni se lehet,mit csináljak?

2017. ápr. 14. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lennie kell utasításának, nem mindegy milyen felületre kened meg milyen vastagon, idő is kell a száradására.
2017. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem egyenletesen szárad meg, de ennek meg ezer oka lehet.
2017. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Glettelés előtt a laza részeket le kellett volna kaparni, és vakolaterősítő alapozóval átkenni. Annyira gyenge az alapod, hogy a glett nedvességtartalma megjobban fellazítja az alap réteget ami így elválik a vakolattól. Innentől kezdve lutri az egész, de én azt javaslom nedvesítve kaoard le az egész falat, alapozz majd glettelj. Ha ezt nem akarod akkor csak ott, ahol felhólyagosodott kapard le fixálj és javítsd. De ez rizikós mert a festéktől is lazulhat a dolog. Remélem tudtam segíteni.

Milyen glettel és milyen felületre dolgoztál? Fotót is feltölthetnél.

2017. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy ecsettel felviszem a mélyalapozót,megszárad és utánna glettelhetek is? Higitsam az alapozót és milyen arányba,mennyi viz és alapozó?
2017. ápr. 16. 08:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a terved?
2017. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az hogy ne legyen hólyagos és utánna szépen le tudjam festeni
2017. ápr. 16. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Leírtam a menetét feljebb. Ha úgy csinálod jónak kell lennie...
2017. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm:)
2017. ápr. 16. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha az alapozásnál tartassz, annak a higítása rá van írva a dobozra, de mi 1:3 arányban szoktuk higítani. Felhordásra a korongkefét ajánlom, ecsettel sokáig tartana teli falat lealapozni.
2017. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Továbbra is holyagos sajnos,hiába alapoztam
2017. ápr. 17. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!