Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható cégeket, akik vizes falak szigetelésével foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Régi belvárosi lakást szeretnék rendbe rakatni, de félek a sok megbízhatatlan lehúzós vállalkozótól, így szeretnék tippeket kapni,kihez érdemes/nem érdemes fordulni.

2017. ápr. 27. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem valami szabolcsi belvárosi lakásról van szó? Zala megyéből ajánlhatok?? Nem csak Budapestből áll az ország és nem csak ott van ám belváros és itt meg nem csak kizárólag budapestiek vannak
2017. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donnadieu ***** válasza:

MÉHES RENOSZIG Kft.

[link]

2017. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudhatnátok aki nem ír városnevet csak Bp.-re gondolhat. Szerintük más nem is létezik.
2017. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak voltak. Az én hibám, azt hittem ,mindenkinek egyértelmű, hogy Bátaszék belvárosára gondoltam, de azért biztos,ami biztos, fővárosi cégek is érdekelnek.Donnadieu hozzászólása talán még a többiekénél is hasznosabb, köszönöm neki.
2017. ápr. 28. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!