Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyikkel jár jobban az...

Melyikkel jár jobban az ember? (bojler)

Figyelt kérdés
Villanybojlerrel vagy Gázbojlerrel?

2017. máj. 1. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

hát mi egy csomó pénzt kifizettünk a villanyra és persze eléggé megszokott volt az elfogyott a meleg víz...

kombi kazán lett bekötve és a villanybojler helyére lett rakva.... nem számolgattam,de tuti többet fizetünk gázra mint anno a villanyra,amiatt meg különösen,hogy nem fogy el a meleg víz még akkor se ha pl 30 percen keresztül zuhanyzunk mert átfolyós.

2017. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
A gáz jobb. Eleve sose fogy el a melegvíz. És csak akkor fogyaszt ha használod.
2017. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gázbojler a kémény, gázterv és a többi "kiegészítő" miatt baromi drága.


De a kérdésre 0 információval lehet válaszolni pontosan.

2017. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem (kémény nélküli) tárolós gázbojlerem van, nem fizetek nyáron 2000 Ft-ot sem melegvízre+gáztűzhelyre együtt.

Jobban szeretem, mint az átfolyós cirkót, mert készen van a melegvíz, nem kell várni rá.

2017. máj. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, még elmondom, hogy most ez a tipus újonnan 80-90E Ft, és karbantartani nem kell, mert csak a villanybojlerban van olyan alkatrész, amit karban kell tartani évente. Ezt 10 év után először látta szerelő, és még jó, nem kellett javítani - de az élettartamáról azt mondják, hogy csak a jó isten tudja. Ha kipurcanna, elképzelhető, hogy újat kellene venni már most.
2017. máj. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!