Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet egy viktoriánus...

Hogyan lehet egy viktoriánus ház belülről minimalista? Normálisak ezek?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a cikk. Úgy néz ki belülről, mint egy laboratórium! Semmi meghittség sincs benne, mindenütt üveg üveg üveg... viszont az igaz, hogy lehet pucolni állandóan 3 m-es üvegfalat. Kisgyerekkel "ideális"!


Ti mit gondoltok?



2017. máj. 15. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, normálisak azért, mert eltér az ízlésük a tiédtől és rugalmasabban gondolkodnak nálad.


Gyönyörű terek vannak benne, és számomra nagyon is otthonosak ezek a terek.


Nálunk is van nagy üvegfelület: tudod, ezt nem magad puceválod. A gyerek meg nem koszolja állandóan.


Én a csetreszes, függönyös, sárgás, díszpárnás, zsúfolt tereket nem bírom.

2017. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem magad puceválod, hanem adnak mellé egy takarítónőt is, mert mégsem foghatom állandóan azt a gyereket, aki egyik percben még a csokiparányt majszolja, majd neki a hófehér kanapénak, vagy az ablaknak, ajtónak...

Egyébként egy-két színes valamit én is beleraknék, ha nem is tarka-barka virágos kispárnákat, de valahol valami kis zöldet, drappot, hasonlókat el tudnék viselni.

2017. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Igazad van Kérdező!


Ha olyan az ízlésem, mint amiről a belső tanúskodik, akkor egy ilyen külsejű házba be nem tenném a lábam.

Viszont, ha a külseje tetszett meg nekik, akkor hogy lehet belülről homlokegyenest más?


Nekem belülről nagyon tetszik, de egy ilyen külsejű házba csakis angol antik enteriőrt tudnék elképzelni, még franciát sem.

De nem vagyunk egyformák, ízlések és pofonok ugyebár ...

2017. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, miért is kellene azért nem normálisnak lenniük, mert nem egyezik az ízlésük a tiéddel. Szerinted normális dolog, ha téged nem normálisnak tartanának a lakói, csak mert neked nem zsánered a minimalista lakberendezés?
2017. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem zsánerem a minimalista stílus, személytelen, hideg benyomást kelt, inkább látványos... ami nem jelenti azt, hogy a zsúfolt, nagymama által hímzett bársony terítős kanapés nappalira esküszöm. Nagyon is szeretem a nagy tereket, boltíveket, a világos nagy ablakokat de itt szerintem nagyon mellé lőttek. Nem baj, nem én lakom ott szerencsére, csak a véleményetek érdekelt, amit meg is kaptam, nagyon szépen köszönöm! :)
2017. máj. 15. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ez a fajta minimalista stílus, de szerintem ez a ház borzasztó messze van a viktoriánus stílustól, inkább egy giccs-parádé kívülről...
2017. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!