Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kedvelitek a minimalista...

Kedvelitek a minimalista lakberendezést? Mi jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, a tisztaság jut eszembe róla.

2012. ápr. 5. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

"Mi jut eszetekbe róla?"


A csóróság és/vagy a sznobság.

2012. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezekszerint te nem kedveled.
2012. ápr. 5. 17:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű és nagyszerű. :-)
2012. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem csóró, sem sznob, egyszerűen szeretem a tágas, nagy teret a szobában, idegesít a zsúfoltság.
2012. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szeretem. Tisztaság, rend jut róla eszembe. De nem tudnám megvalósítani, mert sok dolog van, amivel kapcsolatban szeretem, hogy elöl van vagy azért, mert szépek, vagy azért, mert annyira gyakran vannak használva.
2012. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet kombinálni, ízlés szerint.
2012. ápr. 5. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedvelem, mert számomra szép, tisztaásgot, egyszerűséget tükröz. Ugyanakkor én nem tudnám megvalósítani, mert sok dolgot csinálok, szerteágazó hobbijaim vannak, azoknak meg kell a hely... ráadásul amit gyakran használok, az elől van. Festek, rajzolok, írok, tervezek és olvasok, könyveken át a folyóiratig sok dolgot, plusz rejtvényt is szeretünk fejteni, meg hát a mindennapi élethez szükséges dolgok... szeretem, ha mindig minden a helyén van, elfér, de ez ritkán van, kb kéthetente átrendezem a polcokat, szekrényeket, hogy a lehető legjobb helykihasználás legyen, illetve a legkönnyebben elérhető helyeken legyenek a gyakran használt dolgok... számomra az lenne az ideális, ha egyedi, méretre gyártott polcok, szekrények és tárolók lennének mindenféle dolognak: papírnak, festéknek, rajzeszköznek, sablonnak, csekkeknek, folyóiratoknak, könyveknek... mivel a lista bővül és zavar a rossz helykihasználás, folyton pakolgatni kényszerülök :)
2012. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Nekem tetszik, bár a saját lakásomat nem ebben a stílusban rendezném be, vagyis azért nem kedvenc.

A tisztaság, nyugalom jut eszembe róla, jól lehet relaxálni egy ilyen szobában, tervezgetéshez, a dolgaink végiggondolásához ideális. Józanság, higgadságra asszociálok, egy okos, inkább tudományos érdeklődésű emberre gondolnék, mint tulajdonosra.

2012. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem.Szeretem ha jó nagy tér van és lehet lélegezni , nincs az a zsúfoltság.Meg egyébként is maximalista ember vagyok.A házamból is a maximumot hozom ki.
2012. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Nem szereted a minimalizmust, de szereted a nagy teret? A minimalizmus pont arról szól, hogy a rendezettsége miatt a kis térben is a nagyság hatását kelti.
2012. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!