Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Eloxált alumínium L-profil...

Eloxált alumínium L-profil szeretnék csempére ragasztani lehetőleg színtelen ragasztóval, melyiket ajánljátok, ami jól és tartósan köt?

Figyelt kérdés
Üvegpolcokat fogunk a profilra helyezni, ha megszárad. Tusfürdőt, ilyeneket fogunk rajta tárolni.

#csempe #ragasztó #ragasztás #polc #színtelenség #üvegpolc #eloxált alumínium #L-idom #L profil
2017. jún. 2. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Valaki erre esküszik: [link]

Én már ragasztottam vele, és elég erősen köt, de egy üvegpolcot azért nem tennék rá, egy-két dűbellel a biztonság kedvéért még megbökném.

2017. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt vettük, akkor nem lőttünk annyira mellé :)

2017. jún. 2. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, kb ugyan az a kötőanyag mindkettő, csak a cristal átlátszó. Én is használtam az átlátszót, biztos jobb bármelyik szilikonnál, marha erősen ragaszt, de a maradék a tubusba elég hamar bekötött mint a beton. Az állaga is más mint a szilikonnak. De garanciát nem tudok vállalni a polcodra. Tudod erő-erőkar, 3cm profil-30cm kinyúlás, az annyi mint 3kg a polcon-30 kg erő a profilon.
2017. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link] ilyen van a fürdőben csak nagyobb..


azt hiszem pár sampont elfog bírni meg egy borotvát :D kifúrni nem lehet mert egy sarokfúró kell hozzá illetve 5 polchoz 20 lyukat kéne fúrni a polctartóknak (polconként 4-et) . Még gémnt fúrófejjel is necces. Ha törik a csempe, a burkoló azt már nem javítja ki

2017. jún. 2. 15:49
 5/6 A kérdező kommentje:
gyémánt
2017. jún. 2. 15:52
 6/6 A kérdező kommentje:
és mivel egy üveges sem vállaja el, hogy kifúrja, így nekünk kell megcsinálni.
2017. jún. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!