Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Redőnyös műanyag ablakra...

Redőnyös műanyag ablakra milyen szúnyoghálót lehet rakni?

Figyelt kérdés
Lenne két dupla ablakunk melyeken egy egy redőny van. A kérdésem az lenne, hogy ezekre az ablakokra milyen szúnyoghálót lehet rakni? A dupla ablakoknak csak a felére, azaz egy ablakra szeretnénk hálót rakni. A redőny miatt azonba sima 'felpattitós' keretes szúnyogháló nem kerülhet az ablakra, igaz?

2017. jún. 5. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alu keretes sztem rámegy, mert egyből az ablakra simul, nem áll ki a síkból, klipszel van rögzítve belülről [link]

[link]

2017. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen árban mozognak ezek a keretek hálóval?
2017. jún. 5. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszereléssel (ha hozzák felteszi, kb 5 perc) van együtt így 4-6E környékén. De nézz árakat a környékeden. A műanyag keretes olcsóbb, de azt kisebb ablakokra ajánlják, mint spájz-fürdő stb.

Itt jól látszik, az alsó képen mennyire simul [link]

Egy árlista: [link]

2017. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esztétikusabb a beépített lehúzható szúnyogháló, szerintem.
2017. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Személy szerint nekem nincs problémám a felpattintható verzióval sem.. Ízlések és pofonok.
2017. jún. 6. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Redőnyben eddig nem volt, akkor az egy totál ùj szerelès lenne. Ùj tok, vezetők stb. Az meg elèg drága
2017. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!