Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hová kell feltenni az öntapadó...

Hová kell feltenni az öntapadós szúnyoghálót műanyag ablak esetén?

Figyelt kérdés
Belülről nem lehet, mert akkor nem tudom becsukni... kívülre meg hogy fog kinézni, és ott fog egyáltalán maradni??? Nem értem... :O
2010. júl. 27. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Kívülről kell a keretre felragasztani a tépőzáras csíkot, de előtte a keretet jól le kell mosni alkohollal, hogy rendesen rátapadjon. Ragasztás után 2-3 órát hagyni kell, majd ügyesen rásimítani a hálót, a felesleget a végén levágni. Nem árt ha van tapasztalata az embernek. Mert ha nagyon kifeszíted a hálót, az idővel lehúzhatja az öntapadós csíkot. ha pedig nem feszíted meg, ráncos lehet. Nagyon el kell találni. Tanács: FEKETE szúnyoghálót vegyél. Én óvakodtam tőle, hogy hogyan fog az kinézni, de felhelyezve nagyon jó! Messzebbről nem is látszik, hogy egyáltalán van szúnyogháló az ablakon, míg a fehér már messziről virít.
2010. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!