Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen sebességgel kellene...

Milyen sebességgel kellene haladni egy hidegburkolónak?

Figyelt kérdés
Adott egy 8 négyzetméteres konyha, nincs benne semmi különlegesség, és a burkoló kereken egy hete csinál(gat)ja. Normális ez? Kb. hány négyzetmétert csinál meg egy normális burkoló naponta?

2017. jún. 10. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Tipikus magyar mentalitás amúgy, mindent bevállal, utána meg mindenhol ég"


tipikus magyar mentalitás, hogy valamiből meg kell élni, és meg kell fogni minden lehetőséget.

neked meg van kicsi szád, ki kell nyitni és szólni neki hogy szedje össze magát.

nem pedig itt fröcsögni meg panaszkodni, ugyanis azzal senki nem lesz előrébb.

2017. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát szerintem meg nem normális ha valaki vállalhatatlan igéreteket tesz. A kérdezőnek legyen hetekig feldúlva a háza és vigyorogjon hozzá hogy a vállalkozónak jó legyen. Semmit nem nyer vele hisz ha híre megy nem lessz ennyi munkája. Mint az álltalam említett autószerelő is vesztett a forgalmából. Sajnált alkalmazni valakit hogy jobban haladjon és csak váratta a kuncsaftot. Erre átszoktak az emberek legalábbis jó részük oda ahova én is viszem a kocsit.
2017. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem fröcsögök, nem panaszkodom, tájékozódom.


Természetesen kinyitom a kicsi szám, de előtte begyűjtöm az infót hozzáértőktől, ugyanis nem értek hozzá (különben nem kérdeznék).


Valamennyire megértem, hogy az emberek begyűjtik a munkalehetőségeket, ugyanis én is voltam magánvállalkozó, és ismerem ezt, hogy az ember begyűjti a munkát, és esetleg ha túl sok van, se küldi el az ügyfelet. Ez a baja annak, ha valaki egyedül dolgozik. Ha egy egész csapat van, akkor jobban tudnak kalkulálni.


Mégis úgy gondolom, hogy fog a burkoló szépen egy határidőnaplót, mondom hogy lenne ez a munka, eljön, megnézi, és azt mondja: ehhez a munkához nekem kell 5 nap, a következő 5 szabad nap ekkor meg ekkor lesz, megfelel? (Persze, hogy megfelel, ha egyszer ajánlották hogy szép a munkája, akkor jöjjön akkor.) Ő beírja, és akkor az az 5 nap szent és ezé a munkáé. Ha betegség közbejön, akkor közbejön, esetleg odaadja másnak (ezért is kellenek haverok), vagy újratárgyalja a munkát, lehet kezelni. De szerintem normális, ha valaki vállalható dolgokat ígér és azokat meg is csinálja.


Ez a jóember már 1 hónapja csúszik mindenféle indokokkal, most már kíváncsi voltam, hogy a sebessége hogy viszonyul a benchmarkhoz. Elég gyatrán.

2017. jún. 11. 22:28
 14/15 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek!
2017. jún. 11. 22:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor te még jól jártál valamilyen szinten...Mi egy elég közeli rokonunkat bíztuk meg a fürdőszoba burkolásával...Már mióta élek ismerem az embert.

Semmit nem beszéltünk meg hogy pénzbe mikét...

3 hétig húzta egy kis társasházi fürdőszoba burkolását...

Fél 9 körül megérkezett 4kor már ment is haza ebből is a fele kávézgatás telefonnyomkodás meg duma volt.

És akkor a végén benyögte hogy akkor napi 10 ezert számol...

2017. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!