Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy 35 négyzetm...

Mennyibe kerül egy 35 négyzetméteres ház felújítása?

Figyelt kérdés
Adott egy melléképület, ami régen lakva volt. Víz, gáz be van vezetve. Kis szoba, konyha, fürdőszoba. Egy nagy ablak a szobára egy kis ablak a fürdőszobára és egy bejárati ajtó szükséges. Mi úgy gondoltuk hogy bontott jó állapotban lévőt vennénk szinte mindenből. Lenne kőműves munka is. (Burkolást festést nem írom mert azt a párom és apukám csinálná) Szerintetek mennyibe fog kerülni kb?
2017. jún. 23. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak a meglévő ajtó-ablak cseréhez kell a kőműves, azt apukád és a párod is meg tudja csinálni, mert én nő létemre megcsináltam, csak purhabot kell venni.

Ha nem meglévő helyére teszitek, akkor U profilt vegyetek áthidalónak, azt tegyétek be először (mindkét oldalon hosszabbra hagyni mint az ajtó vagy az ablak) utána ki lehet alatta szedni a téglát, ismét purhab és mehet a helyére az ajtó-ablak. Küszöböt készen is kaptok, de az is lehet, hogy a használt ajtóval adnak.

Csak tokkal vegyetek mindent, mert ha nem, akkor azt csak asztalos tudja megcsinálni és az már drágítja a bulit.

Hidd el nem ördöngösség!

Ha ezeket házilagosan megcsináljátok, akkor csak az anyagköltséggel kell számolnod, az meg attól függ, hogy miből milyet és mennyit vesztek.

2017. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nőket hol lehet találni mint az egyes? Lefogadom hogy még nokedlit is tud szaggatni.
2017. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

#2

:D :D :D

Tudok bizony nokedlit csinálni!... és még millió mást is.

Anyukám volt nagyon ügyes, apukám áldott jó lélek volt, de egy szöget nem tudott beverni.

Sajnos a férjem ugyanolyan.

Sem a szülői háznál, sem mostani életemben nem vagyunk gazdagok, amit egyszer látok valakitől, azt legközelebb én csinálom meg.

Persze vannak fizikai határaim, de az elvet értem és igyekszem.

2017. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudtam hogy a nokedli szaggatás is megy. Na jó viccet félretéve ha egy nő kőműves munkához is ért az azért van mert a férje nem ért semmihez. Csak azért szóltam hozzá mert anyám pont ilyen mint te. Apám meg .. na hagyjuk.
2017. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!