Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi festék kellene?

Bidibide kérdése:

Mennyi festék kellene?

Figyelt kérdés

Szobámat a hétvégén kifesteném, arra gondoltam ,olyat veszek amiből 1 réteget elég felvinni (jelenleg lila-zöld-fehér a fal, kombináltam)

körülbelül 50m2 felület lefestéséhez hány liter festékre lenne szükségem nagyságrendileg 4-5 ?



2017. jún. 30. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy 16 literes vödörnél kisebbel neki sem állnék.

Ebbe a kis 4-5 literesbe belemártod a hengert, és felszívja a felét..

2017. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A göngyölegen fel van tüntetve hány m²-re elegendő a kiszerelés.
2017. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megnézném a festék dobozát és duplaannyit vennék, mint ami az adatai alapján kell, tapasztalataim alapján...
2017. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy festek, hogy veszek egy kis kétkilós vödör Héra festéket. Ahol kell, ott egy kis glett is elfér, aztán elkezdek festeni. A szélét ecsettel, a többit 10-es, de inkább tizenötös hengerrel...szép lassan kell hengerezni, akkor talán egyszer átkenéssel takar.


ha elfogy a két kiló, akkor már látod, hogy takar-e, és hány négyzetmétert sikerült bekenned. Pár száz forinttal drágább így. a tizenhat kilós vödröt még mozgatni is tragédia.

2017. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!